Oppgavefordeling klubbrenn 2019

Hvis du ikke kan stille opp, må du selv ta ansvar for å skaffe stedfortreder!
08.01.2019
Etnedal skule
Rennansvarlig (påmelding):
Kjetil Korsvoll
Tidtaker
Håvard Tollehaug Jevne
Start:
Marlyn Solhaug Bergeid
Løypevakt:
Linda Mæhlum Robøle
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
   
15.01.2019
Granumsbygda
Rennansvarlig (påmelding):
Syver Øistuen
Tidtaker
Einar Bergsbakken
Start:
Syver Thon
Løypevakter
(hhv 1,2 og 2,0 km):
Heidi Herstad Fjeld
Petra Granström
Servering saft + vaffelsalg:
Granumsbygda vél
   
26.01.2019
Etnedal skule
-
lørdag!
Rennansvarlig (påmelding):
Robert André Esp
Tidtaker
Håvard Tollehaug Jevne
Start:
Inga Berger Lunde
Løypevakt:
Ann Kristin Haugen
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
   
05.02.2019
Steinsetbygda
Rennansvarlig (påmelding):
Kjetil Korsvoll
Tidtaker
Turid Hagaseth Byfuglien
Start:
Tore Hagasæt
Løypevakt:
Svein Bergsbakken
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
12.02.2019
Granumsbygda
Rennansvarlig (påmelding):
Siv Byfuglien
Tidtaker
Daniel Nysveen Storengen
Start:
Inga B. Lunde
Løypevakter
(hhv 1,2 og 2,0 km):
Siv Hansen
Linda Mæhlum Robøle
Servering saft + vaffelsalg:
Granumsbygda vél
   
19.02.2019
Etnedal skule
Rennansvarlig (påmelding):
Syver Øistuen
Tidtaker
Håvard Tollehaug Jevne
Start:
Marlyn S. Bergeid
Løypevakt:
Petra Granström
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
   
05.03.2019
Granumsbygda
-
merkerenn!
Rennansvarlig (påmelding):
Kjetil Korsvoll
Tidtaker
Einar Bergsbakken
Start:
Johannes Lofthus
Løypevakter
(hhv 1,2 og 2,0 km):
Sonja Sletli
Heidi Herstad Fjeld
Servering saft + vaffelsalg:
Granumsbygda Vél
   
10.03.2019
Steinsetbygda
-
søndag!
Rennansvarlig (påmelding):
Robert André Esp
Tidtaker
Turid Hagaseth Byfuglien
Start:
Tore Hagasæt
Løypevakt:
Svein Bergsbakken
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
19.03.2019
Etnedal skule
Rennansvarlig (påmelding):
Siv Byfuglien
Tidtaker
Daniel Nysveen Storengen
Start:
Syver Thon
Løypevakt:
Heidi Herstad Fjeld
Servering saft + vaffelsalg:
Dalsfjord IL
   
26.03.2019
Granumsbygda
Rennansvarlig (påmelding):
Kjetil Korsvoll
Tidtaker
Einar Bergsbakken
Start:
Inga Berger Lunde
Løypevakter
(hhv 1,2 og 2,0 km):
Siv Hansen
Marie Bjørnødegård
Servering saft + vaffelsalg:
Granumsbygda vél
   

Takk for innsatsen!

Hovedsponsor:
Copyright © 2018 by etnedalskilag.no
• All Rights reserved •
Webmaster: